У навчаннях в Омані взяли участь броньовані машини FNSS PARS III 8x8

АНКАРА (DEFENSEHERE) - У спільних навчаннях, проведених Збройними силами Оману та підрозділами внутрішньої безпеки, також взяли участь бойові броньовані машини PARS III 8x8, які перебувають на озброєнні Королівської армії Оману і вироблені FNSS за рахунок внутрішнього обладнання.

Навчання з висадки десанту провели Королівські ВМС Оману за участю Королівської армії Оману, Королівських ВПС Оману та Королівської поліції Оману.

На відео, опублікованому через офіційні канали зв'язку Королівської армії Оману, також видно тактичні колісні броньовані машини PARS III 8x8. У цьому контексті PARS III успішно виконав свою місію під час спільних військових навчань Збройних сил Оману.

FNSS - проект Оман

FNSS і Королівська армія Оману підписали контракт на постачання бронетехніки 20 вересня 2015 року.

В рамках контракту було поставлено 172 машини в 13 різних конфігураціях, 145 з яких PARS III 8x8 у 8 різних конфігураціях і 27 PARS III 6x6 у 5 різних конфігураціях.

Компанія поставила першу броньовану машину 8x8 у липні 2017 року.

За окремим контрактом FNSS також було надано завдання забезпечити матеріально-технічне забезпечення цих транспортних засобів протягом 20 років. З новим контрактом, підписаним у липні 2022 року, компанія також отримала завдання створити «Центр технічного обслуговування та ремонту заводського рівня», який необхідний для обслуговування цих транспортних засобів протягом усього життєвого циклу.

PARS III 8x8

PARS III 8x8 був розроблений для використання в районах низької та високої інтенсивності бойових дій. Бойова тактична колісна броньована машина PARS III 8x8 включає в себе найсучасніші сучасні технології бронетехніки.

Оснащений дизельним двигуном і здатний розвивати швидкість 100 км/год, PARS III 8x8 має запас ходу понад 800 км і працює з паливними баками, які мають спеціальні запобіжні заходи проти вибухів і пострілів. У автомобіля також є запасний паливний бак під бронею на випадок надзвичайної ситуації. Завдяки суцільним дискам, розміщеним усередині коліс, автомобіль також може їздити зі спущеними шинами.

У навчаннях в Омані взяли участь броньовані машини FNSS PARS III 8x8

Оставьте комментарий