CANiK представить свою продукцію на оборонному ярмарку в Таїланді

CANiK, один із виробників легкої зброї, візьме участь у Міжнародному ярмарку оборони та безпеки (Defence & Security 2023), який пройде в Бангкоку, столиці Таїланду, 6-9 листопада 2023 року.

CANiK прийматиме своїх відвідувачів на стенді F33 у ярмарковій зоні та проводитиме різноманітні зустрічі в рамках ярмарку.

Компанія CANiK, яка минулого року придбала британську компанію AEI Systems, одну з провідних компаній світу у сфері виробництва зброї середнього калібру, виступить на ярмарку зі своїми продуктами VENOM LR, TRAKON і TRAKON TARGAN, CANiK M2 QCB, CANiK M2 F, CANiK M3.

Defence & Security в Таїланді

Очікується, що участь у виставці, яка є однією з провідних виставок оборонної промисловості в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, цього року буде інтенсивною.

У 2017 році 18 компаній з Туреччини взяли участь у виставці, загальна кідлькість учасників якої склала понад 400 компаній оборонної промисловості з 50 країн. У 2019 році Туреччина взяла участь у ярмарку з 32 компаніями.

Цього року у виставці візьмуть участь компанії ARNEDA, ASELSAN, BMC, CANiK, CES Kompozit, Derya Arms, KAREL, Karmetal, Lentatek, Nurol Makine, Repkon, RST, Sarsılmaz, SASA Grup, Simsoft, SSB/SSI, TİSAŞ та YILTEX.

Оставьте комментарий