STM’nin 8. İletişim ve Motivasyon Buluşması gerçekleştirildi

STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş., çalışanları arasında kurum içi iletişimi artırmak, vizyon ve stratejik hedefleri paylaşmak amacıyla "İetişim ve Motivasyon" buluşması gerçekleştirdi.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen toplantıda, yüksek performans gösteren çalışanlara ödül verildi.

Organizasyona, STM Genel Müdürü Özgür Güleryüz, Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Enis Müçteba Memiş, Mühendislik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Soydal, Kurumsal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Yakup Arslan ve Deniz Projeleri Direktörü Mehmet Selahattin Deniz katılarak kurumun mevcut durumu ve gelecek vizyonuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

STM’nin 8. İletişim ve Motivasyon Buluşması’nda 8 farklı kategoride ödül alanlar;

En Çok Anlık Geri Bildirim Alan

RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Onur Aydoğdu
RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Yusuf Hayırlı
RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Cihangir Erdem
Otonom Sistemler Müdürlüğü Emre Leblebici

En Çok Anlık Geri Bildirim Veren

RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Haluk Canberi
Deniz Projeleri Direktörlüğü Enver Küçükerman

Çalışan Etkinlik Programı (ÇEP) Ödülleri

Hukuk Müşavirliği Alev Güçlüer
Üretim Müdürlüğü Volkan Çetin
Kurumsal Bilgi Yönetimi Müdürlüğü Kartal Şahin Ağar
Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü Fahri Tamer Çukur
Otonom Sistemler Müdürlüğü Emre Leblebici
Kalite, Test ve Süreç Yönetimi Müdürlüğü Efe Güngör
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Nihan Memiş
Siber Güvenlik Müdürlüğü Fikri Arda Canpolat
Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörlüğü Batuhan Bardak
Siber Güvenlik Müdürlüğü Engin Zeki Erdoğmuş
Siber Güvenlik Müdürlüğü Çağrı Burak Aslan
Deniz Projeleri Direktörlüğü Okay Ok
Deniz Projeleri Direktörlüğü Enver Ünal
Deniz Projeleri Direktörlüğü Baycan Toptaş

Marka Algısına Katkı Ödülleri

RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Yusuf Acar
Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörlüğü Batuhan Bardak
Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörlüğü Muhammed Said Zengin
Deniz Projeleri Direktörlüğü Enver Ünal
Deniz Projeleri Direktörlüğü Baycan Toptaş

20. Yıl Kıdem Ödülleri

İdari Hizmetler Müdürlüğü Erhan Yön

15. Yıl Kıdem Ödülleri

Deniz Projeleri Direktörlüğü Atilla Kılıç
Deniz Projeleri Direktörlüğü Atilla Sakarya
Deniz Projeleri Direktörlüğü Ayhan Ayan
Deniz Projeleri Direktörlüğü Erinç Boran
Deniz Projeleri Direktörlüğü Hakan Doğan Savcı
Deniz Projeleri Direktörlüğü Mehmet Selahattin Deniz
Deniz Projeleri Direktörlüğü Neşe Subaşı

10. Yıl Kıdem Ödülleri

Komuta Kontrol Sistemleri Müdürlüğü Ergün Kaplan
Kalite, Test ve Süreç Yönetimi Müdürlüğü Esra Açan
Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörlüğü Fatih Aydemir
İdari Hizmetler Müdürlüğü İsmail Şentürk
Komuta Kontrol Sistemleri Müdürlüğü Mehmet Akif Gülen
Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörlüğü Mehmet Ulaş Çakır
Deniz Projeleri Direktörlüğü Mehmet Yiğit Oğuz
Güvenlik Koordinatörlüğü Mustafa Çakmak
Otonom Sistemler Müdürlüğü Ömer Çetinkaya
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Sanem Özsoy

5. Yıl Kıdem Ödülleri

Deniz Projeleri Direktörlüğü Abbas Atıl Yılmaz
Deniz Projeleri Direktörlüğü Ahmet Murat Öner
RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Ahmet Özgür Vural
Deniz Projeleri Direktörlüğü Ali Serdar Çakır
Deniz Projeleri Direktörlüğü Alper Gülerer
Deniz Projeleri Direktörlüğü Aydın Yıldız
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Ayşegül Çelebi
Deniz Projeleri Direktörlüğü Aytek Güngör
Deniz Projeleri Direktörlüğü Bahadır Özgün
Otonom Sistemler Müdürlüğü Berkan Baygıner
İdari Hizmetler Müdürlüğü Birsen Işık
Otonom Sistemler Müdürlüğü Burak Metin
İdari Hizmetler Müdürlüğü Cüneyt Seda Girmen
İdari Hizmetler Müdürlüğü Dilek Çelik
Deniz Projeleri Direktörlüğü Doğucan Çankaya
RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Erkin Çilden
Deniz Projeleri Direktörlüğü Fahri Can Vardal
Deniz Projeleri Direktörlüğü Faruk Yılmaz
Kurumsal Bilgi Yönetimi Müdürlüğü Fatih Barsbay
RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Fatih Narman
Deniz Projeleri Direktörlüğü Ferdi Ateştepe
Deniz Projeleri Direktörlüğü Gökhan Mutlu
Komuta Kontrol Sistemleri Müdürlüğü Gökhan Sale
Deniz Projeleri Direktörlüğü Gülsün Albayrak
Deniz Projeleri Direktörlüğü Mehmet Arif Alcar
Deniz Projeleri Direktörlüğü Mehmet Fehmi Aksu
Genel Sekreterlik Melda Ceren Coşkun
Deniz Projeleri Direktörlüğü Melek Altınköprü
İdari Hizmetler Müdürlüğü Hatice Gökmen
Deniz Projeleri Direktörlüğü Hüseyin Tozlu
Deniz Projeleri Direktörlüğü İbrahim Oğuzhan Güler
Deniz Projeleri Direktörlüğü İshak Özhan
Deniz Projeleri Direktörlüğü Mert Oğuz
Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü Muhammet Taha Arslan
Kurumsal Bilgi Yönetimi Müdürlüğü Nilgün Dinçarslan Ergel
Deniz Projeleri Direktörlüğü Nuri Belgeli
Siber Güvenlik Müdürlüğü İsmail Erkan Çiftçi
Deniz Projeleri Direktörlüğü Kamil Yavuz Atabek
İş Geliştirme Müdürlüğü Kemal Işıtan
Güvenlik Koordinatörlüğü Kubilay Avşar
RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Orhan Çavuş
Deniz Projeleri Direktörlüğü Ömer Altuntaş
Siber Güvenlik Müdürlüğü Özer Sarılar
Deniz Projeleri Direktörlüğü Özlem Özcan
İdari Hizmetler Müdürlüğü Recep Bayrak
Otonom Sistemler Müdürlüğü Recep Türkili
Deniz Projeleri Direktörlüğü Sema Baş
İş Geliştirme Müdürlüğü Semra Kandur
Deniz Projeleri Direktörlüğü Sertaç Emir
Deniz Projeleri Direktörlüğü Seyfettin Çelik
Mali İşler Müdürlüğü Sinem Kayacı
Deniz Projeleri Direktörlüğü Şener Altuğ
Otonom Sistemler Müdürlüğü Uğur Gümüş
İdari Hizmetler Müdürlüğü Volkan Yurdakadim
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Yağmur İncedal Demiray
Deniz Projeleri Direktörlüğü Yakup Ulutaş
İdari Hizmetler Müdürlüğü Yıldız Eroğlu

Yorum yapın