105 делегацій з 63 країн візьмуть участь у IDEF 2021

15-ий ярмарок у сфері міжнародної оборонної промисловості IDEF 2021 проходитиме 25-28 травня 2021 року під егідою Президенства та головуванням Міністерства національної оборони, а також під управлінням та відповідальністю Фонду збройних сил Туреччини. Організацією займається TÜYAP.

Всі підготовчі роботи виконуються на повній швидкості задля організації IDEF найкращим чином. Роботи тривають як у виставковому центрі, так і у відповідних установах та у компаніях-учасниках.

В зоні ярмарку роботи вже розпочалися

Ярмарковий та конгрес-центр TÜYAP завершив підготовку та розпочав усі необхідні заходи щодо IDEF. Починаючи з 17 травня, учасники розпочнуть монтаж своїх стендів, які вони підготували. Компанії-учасники зможуть представити свої товари та послуги в IDEF напряму зацікавленим покупцям.

105 делегацій з 63 країн візьмуть участь у IDEF 2021

IDEF прийме органи влади, відповідальні за оборонні закупівлі своїх країн, та підготує умови для міжнародної співпраці. Цього року відповідно до принципів взаємності на запрошення Ради, утвореної Міністерством національної оборони Туреччини, Міністерством внутрішніх справ та оборонної промисловості, відповіли та підтвердили свою участь 105 делегацій з 63 країн.

Про свою участь в IDEF’21 повідомляють 24 міністри, а  також 7 начальників Генерального штабу та їх заступників, 20 командуючих Силами, 5 генеральних директорів Служби безпеки та інших високопосадовців.

Цього року, зростаючий інтерес вищих посадових осіб, відповідальних за оборонні закупівлі країн, свідчить про те, що IDEF'21 буде дуже продуктивним і досягне своїх цілей. Плануються зустрічі між делегаціями та учасниками з-за кордону та органами влади, відповідальними за закупівлі оборонної промисловості Туреччини.

IDEF готується приймати місцевих та іноземних учасників та відвідувачів

IDEF - це ярмарок, який щороку зростає, зацікавлюючи нових учасників. Цього року старі учасники так само зайняли свої місця на ярмарку. Крім того, нові учасники продовжують приєднуватися до події. До ярмарку залишився 1 місяць, і продажі ось-ось будуть завершені.

На відміну від попереднього ярмарку, цього року зважаючи на зростаючий попит на участь  був відкритий 4-й зал для учасників з метою виставки товарів. Офіси для проведення зустрічей В2В, будівництво яких вже завершено на сьогодні, відбуватимуться у першій залі, яка має більшу площу, що забезпечить вищу ефективність таких зустрічей. Органи закупівель проведуть зустрічі з учасниками та іноземними делегаціями в спеціальних кабінетах, відкритих в зоні ярмарку.

Планується також проведення очних зустрічей в рамках заходів COVID-19 із вживаннях всіх необхідних мір згідно з процедурою. Учасники почали подавати запити на зустрічі як з делегаціями, так і з органами державних закупівель. У IDEF 21 були заплановані зібрання, на яких в якості доповідачів будуть виступати відомі особи галузі та обговорені важливі розробки в галузі оборонної промисловості. Ці зібрання транслюватиме IDEF TV у прямому ефірі.

Також заплановані церемонії підписання контрактів, які є однією з найважливіших частин IDEF. Планується і презентація MİLGEM, де буде наголошено на портовій діяльності, що є важливим у представленні іноземним делегаціям результатів, яких ми досягли у питанні судноплавства.

Міри безпеки щодо пандемії та заходи для більш широкої участі

Організатор IDEF Ярмаркова група TÜYAP стала першою та єдиною виставковою компанією, яка отримала сертифікат безпечного обслуговування TSE COVID-19.

На території ярмарку було проведено низку заходів безпеки відповідно до Регламенту, опублікованого Міністерством охорони здоров'я та Міністерством торгівлі Туреччини за координації Турецьких палат та фондових бірж TOBB. В рамках цього перевірка HES коду та вимірювання температури тіла кожного, хто потрапляє на територію ярмарку, буде проводитися перед входом в приміщення.

Постійний контроль буде проводитись на території ярмарку з експертною командою охорони, окрім цього, на ярмарку заборонено знаходитися без маски. На всій території будуть введені додаткові гігієнічні заходи, а виставковий центр забезпечить перевірку вентиляційних систем з визначеною періодичністю. Для подачі на територію  100% свіжого повітря ззовні в вентиляційній системі були внесені необхідні зміни. Зони загального користування будуть підготовлені із дотриманням правил соціальної дистанції, а необхідні заходи в цих зонах будуть дотримані на найвищому рівні.

Система входу для ярмарку IDEF'21 буде підготовлена ​​відповідно до правил соціальної дистанції, також будуть організовані 2 великих контрольних пункту, де буде проводитися контроль всіх, хто хоче зайти на територію, що забезпечить абсолютно безпечну виставку для кожного її відвідувача.

Відповідно до заходів пандемії та обмежень щодо кількості людей, які можуть одночасно перебувати на території ярмарку, відвідувачами зможуть бути лише професіонали оборонної промисловості. Як і на попередніх ярмарках IDEF, перший день, який був запланований як протокольний день, буде закритий для відвідувачів. Відвідувачі зможуть прийти на ярмарок лише в день, який вони обрали під час подання своїх попередніх запитів. Аналогічна заявка запланована і для учасників, вони мають заздалегідь визначати людей, які будуть на знаходитися на території кожен день.

В зоні ярмарку постійно буде проводитися контроль інтенсивності, а вхід в зону буде забезпечуватись відповідно до цього контролю. Передбачаючи те, що гостям, можливо, доведеться чекати біля входу, для них була підготовлена спеціальна ​​зона очікування площею 2900 квадратних метрів.

IDEF 2021 також дасть нам досвід гібридного ярмарку

Для того, щоб компанії-учасниці зустрілися з потенційними покупцями на IDEF 2021, розумна система відповідності Connect, розроблена цифровим відділом Tüyap, дозволить сторонам зустрітися з потенційними покупцями в Інтернеті.

Фізично ярмарок буде проводитись у ярмарковому та конгрес-центрі Tüyap, який має площу 121 500 квадратних метрів із використанням усіх залів, як і в 2019 році.

Оставьте комментарий