ASFAT експортував в Буркіна-Фасо 4 механічні установки для розмінування

ASFAT здійснив експорт 4 механічних установок для розмінуванвання в Буркіна-Фасо

В акаунті Міністерства національної оборони у Twitter було зроблено наступну заяву:

" Механічне розмінувальне обладнання (MEMATT), вироблене нашою дочірньою компанією @MSB_ASFAT, почало експортуватися в Буркіна-Фасо відразу ж після Азербайджану. Таким чином, ASFAT здійснив перший експорт в сфері оборонної промисловості в регіон. Бажаємо всього найкращого жителям Буркіна-Фасо".

На сьогодні ASFAT експортував 20 штук MEMATT в Азербайджан. Відомо, що багато країн зацікавлені в MEMATT. Очікується, що в найближчі дні ASFAT експортуватиме MEMATT до інших країн.

Механічне обладнання для розмінування ASFAT

Механічне обладнання для розмінування ASFAT - установка легкого класу із функцією дистанційного керування, апаратом ланцюгового або подрібнювального режиму. Спроектоване за унікальним дизайном, механічне розмінувальне обладнання було розроблене для знешкодження протипіхотних мін та одночасного очищення рослинності на місці.

Корпус і апарат, посилені балістичною бронею, здатні успішно функціонувати на будь-якій місцевості. Створене з урахуванням останніх технологічних розробок, механічне розмінувальне обладнання має чудові характеристики порівняно з іншими аналогами у світі з точки зору експлуатаційних характеристик, швидкої заміни деталей, використання декількох приладів та простоти транспортування усіма видами транспортних засобів.

Оставьте комментарий