MKEK проведе стрільбові випробування 76-мм морської гармати, яку він розробив

Виступаючи на засіданні оборонної промисловості, яке відбулося в м. Чорум, Ясін Акдере, генеральний директор Корпорації машинобудування та хімічної промисловості (МКЕК), сказав, що випробувальні стрільби розпочнуться в рамках проекту 76-мм морської гармати.

Надаючи інформацію про процес розробки проекту, Акдере використав такі твердження:

«Ми розробляємо 76-мм морську гармату. Інша країна-виробник цього товару, не будемо називати її, продає його за 8,2 мільйона євро. Вони заявляють, що гроші мають бути сплачені заздалегідь, але сам товар буде готовий через 24 місяці, але коли настає день здачі, вони кажуть, що не можуть доставити морську гармату, оскільки Європейський Союз ввів ембарго.

Ми почали думати, як можна виконати за коротший час процес розробки та дослідження, який зазвичай триває 72 місяці. І ми завершили наші дослідження та розробки за 12 місяців. В даний час ми вже знаходимось на фазі монтажу. Ми розпочнемо стрільби наступного місяця, і зможемо самостійно виготовити морські гармати, які потрібні нашим ВМС.

Коли проект тільки починався, вони не вірили, що ми зможемо це зробити. Коли проект почав швидко розвиватися та просуватися на 4-му та 5-му місяцях, іноземна компанія, яка виробляла цей продукт, сказала: "Ми готові передати його вам, задля збільшення лобістської діяльності у Туреччині; замість 8.2 мільйона євро, ми готові його віддати за 5.1 мільйонів євро, більш того, ми готові забезпечити безкоштовно всі освітні матеріали».

Задзвонив телефон, я подивився і побачив, що це поважний міністр. Він сказав: «Ясін, якою буде фінальна вартість цього продукту?» Я сказав: "Пане міністре, ми завершимо його за 4,7 мільйона доларів".

Оставьте комментарий