CANіK став чемпіоном світу в США

Переможцем Чемпіонату світу IDPA, який проходив у США і де змагалися 370 найкращих стрільців, став успішний спортсмен капітан Нільс Йонассон, який представляв CANiK. Інший спортсмен команди CANiK Альперен Кивилджим завершив чемпіонат 12-м у своїй категорії та успішно представив на турнірі Туреччину.

CANiK, провідний світовий виробник зброї легкого та середнього калібру, привіз до Туреччини черговий кубок у сфері спортивної стрільби.

Команда зі спортивної стрільби CANiK, яка вигравала кубок багатьох міжнародних турнірів, у яких брала участь раніше, повернулася з значним успіхом із Чемпіонату світу IDPA 2023 в Америці, який проводиться кожні чотири роки та відомий як одне з двох найбільших змагань зі спортивної стрільби. в світі.

Виграв титул чемпіона світу IDPA

На турнірі, який відбувся в Талладега (Алабама) 12-14 жовтня 2023 року цього року, капітан команди CANiK Нільс Йонассон посів перше місце в категорії SSP (Stock Service Pistol), до якої увійшли найкращі стрільці світу, залишивши позаду Джей Джея Раказу та Сала ЛУНУ. У змаганнях, що складалися з 15 складних етапів, Нільс також посів перше місце в категорії IRON SIGHT. Нільс Йонассон змагався з удостоєним нагород пістолетом CANiK, SFx RIVAL-S, у категорії SSP, де також конкурують моделі пістолетів фабричного виробництва і за яким уважно стежить уся світова збройна промисловість. Таким чином, CANiK довів світові свій успіх не лише своїми спортсменами, а й своїми 100% вітчизняними та вітчизняними технологічними продуктами.

У чемпіонаті світу IDPA в змаганнях брали участь 395 найкращих стрільців, відібраних за результатами вибування з понад 600 елітних стрільців, тоді як лише 370 учасників змогли пройти 15 складних етапів. «Альперен Кивилджим, який раніше зробив собі ім’я завдяки чемпіонатам Туреччини та Індонезії, посів 12 місце у своїй категорії та у топ-25 серед усіх спортсменів на Чемпіонаті світу IDPA, де він брав участь уперше».

«Ми одні з найбільших представників»

Генеральний менеджер CANiK Кагит Утку АРАЛ сказав: «Як CANiK, ми стали одним із найбільших представників у світі завдяки спонсорській допомозі та успіхам, яких ми досягли у сфері спортивної стрільби. Наші спортсмени, які стали першими в Чемпіонат Європи IDPA минулого року, тепер знову беруть участь у Чемпіонаті світу IDPA, який проводиться кожні чотири роки. Він взяв все на себе та підняв кубок за перше місце. Я щиро вітаю нашу команду CANiK та спортсменів і дякую їм за те, що вони дали шанс нам і нашій країні знову відчути цю гордість. В Академії CANiK ми прагнемо сприяти свідомому та правильному використанню вогнепальної зброї як у Туреччині, так і в усьому світі відповідно до нашого глобального бачення. Ми продовжуватимемо робити внесок у стрілецький спорт".